sobota, 31 grudnia 2016

Podsumowanie Roku 2016

Nadszedł czas na podsumowanie tego roku. Niestety nie był on taki jak chciałam pod  względem czytelniczym i blogowym. Nie przejmuję się tym, następny rok będzie lepszy!

Ilość postów, które napisałam: 19
Ilość książek, które przeczytałam w tym roku: 48
Najlepsza książka przeczytana: Cień i kość Leigh Bardugo
Najgorsza książka przeczytana: Kuzynki Andrzej Pilipiuk

W tym roku byłam na swoich pierwszych Targach Książki w Warszawie oraz w październiku w Krakowie. Były to niesamowite wydarzenia, szczególnie spotkanie z Remigiuszem Mrozem. Cała atmosfera targów była świetna i na pewno będę w następnym roku.

W tym roku założyłam kanał na You Tube książkowy jednak przez mojego starego laptopa nie mam za bardzo jak dodawać filmiki jednak zbieram pieniążki na nowy sprzęt, żeby ruszyć z kanałem.

W tym roku bardzo polubiłam snapchat i instagram, jednak na snapie tylko oglądam innych, może w następnym roku zacznę tam robić updaty i opowiadać na inne tematy. Jeśli chodzi o instagram mniej więcej do 2-3 dni wklejam zdjęcia, szukam inspiracji a także nowych ciekawych książek.

Bardzo dziękuję tym, którzy byli ze mną w tym roku, motywowali mnie do pisania oraz dziękuję osobom, które poznałam w tym roku. Naprawdę wszyscy jesteście świetni!!

Życzę wam udanej zabawy Sylwestrowej do białego rana oraz zaczytanego roku!!

2 komentarze:

 1. Bardzo lubię czytać podsumowania. Każde wyniki cieszą, a ja życzę Ci wszystkiego co najlepsze. Spełniaj marzenia i bądź dumna z tego co robisz <3
  U mnie również jest podsumowanie, więc zapraszam jak chcesz :)
  https://ksiazkiwidzianeoczaminatalii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo <3 Zaraz obejrzę Twojego bloga :D

   Usuń